What's new

Żegnaj Sabalu XD

Status
Not open for further replies.

GordOnix

New member
Ja osobiście wyjebane w tego sabala, ale co jak co wyświetlenia robił dobre dla woma i troszkę szkoda, ale i tak to było wiadome że coś szybciej czy później się odpierdoli, bo sabal zawsze ma problemy z administracją na każdym serwerze co grał xd

RiskoStudio

New member
Szczerze z nim czy bez niego to mało ważne.
Będzie jak było, mało polaków grało i będzie małó polaków grało, jest na zagranicznych serwerach.

Kaniu

Member
GOŚĆ UWIERZYŁ, ŻE GOLEMY GO KICKAJĄ, A ZARZUCA COKOLWIEK PODŁOŻU TECHNICZNEMU TEGO SERWERA XD
PANIE SABAL
618
A NIE METIŃCZYK

Sharley

Member
@Auto he said:
- administration dont pay money in time (he had to wait 2 weeks for $$$$$$$$)
- when he (and other top lvl players) were lvling up in hl to 90 they had totaly no item and yang drop so you could not even buy red potions xD and than they destroyed drop on lvl 90 maps so he couldnt earn money like low lvls
- complaining a lot about communication with server team
main problem >>> THEY SAID HIM 1 VIDEO PER WEEK XDDDDDDDD (so he earn less, in our polish private servers owners pay like 2 times more than here but he was playing because he like this server - he played solo and got 17k hours so)

etc (sorry for bad english :p)

Kolejarz

Member
@Auto he said:
- when he (and other top lvl players) were lvling up in hl to 90 they had totaly no item and yang drop so you could not even buy red potions xD and than they destroyed drop on lvl 90 maps so he couldnt earn money like low lvls
main problem >>> THEY SAID HIM 1 VIDEO PER WEEK XDDDDDDDD (so he earn less, in our polish private servers owners pay like 2 times more than here but he was playing because he like this server - he played solo and got 17k hours so)

Wyjdź lepiej do szkoły

Last edited:
  • Haha
Reactions: nif

Auto

Active member
@Auto he said:

Haha thanks a lot :love:- Must be hard work to make 1 video each week :/ XD

Shogun

Game Owner
Staff member
Komunikacja z zespołem?

Zapytałem go osobiście w czym problem, jedyne co zrobił to obraził mnie i pokazał największe ego jakie kiedykolwiek widziałem u youtubera z którym tutaj współpracowaliśmy (a współpracowaliśmy z youtuberami, którzy mają teraz miliony subskrypcji jak DegoBoom, Tiagovski...). Mówił mi jak to on otworzy własny serwer, który będzie dużo lepszy niż nasz. Po tym wszystkim zablokował mnie na Discordzie.

Nie było powiedziane, żeby robił jeden film na tydzień, a żeby zwolnił, bo udostępniał nowy film co dwa dni. W tym tempie i za stawkę która otrzymywał, miesięcznie zarabiałby dwa razy więcej niż wynosi średnie polskie wynagrodzenie, jedynie udostępniając te filmy. Więc nie tylko miał olbrzymie ego, ale był także chciwy.

Zamieszany był tez w RMT i codziennie obrażał zespół który płacił mu, by promował serwer. Byliśmy zbyt cierpliwi ze względu na jego przypadłość, ale każdy ma swój limit.

Status
Not open for further replies.