What's new

FARM ÖNERİSİ

Sezer

New member
Arkadaşlar 55 level Güçlü bedenciyim. İtemlerimi efsunlamam lazım para kasmam lazım taktik verirseniz sevinirim. Hayalet orman metinlerini kesebiliyorum rahat bir şekilde uzun sürse de :D Önebileceğiniz boss ya da başka bir farm taktiği varsa sevinirim.

fluenzy

New member
snakefield'da 60lık metinler var aslında baya farm yapanı da gördüm ama benim hesap dayanmadığı için biraz daha güçlendirmeye uğraşıcağım. Ormanda değiyor mu uzun kesse de? yani iyi itemler kasabiliyor musunuz?

Sezer

New member
Yani ilk defa girdim ormana ama yılan vadisini bir deneyeyim dedğin gibi orayı bilmiyordum teşekkür ettim :)

Sezer

New member
Okçular fena vuruyor 60 metininde 75 80 metni kesmek daha kolay geldi bana :D
baya bi yattım 60 metninde :D

TurkErkegi

Member
Deceit kesmek öyle her yiğidin harcı değil, 55 levelda en güzel para kasma yeri 65 metni kesmek. Hem buz topu kasarsın hem de metin drobu alırsın.

fluenzy

New member
Deceit kesmek öyle her yiğidin harcı değil, 55 levelda en güzel para kasma yeri 65 metni kesmek. Hem buz topu kasarsın hem de metin drobu alırsın.
65 metinlerinin yeri sabit değil sanırım. Çoğu metinde ch attığımda 5-10metre yakınında oluyor yine aynı metin. Ama 65lik metni sohanda bulması çok zor ve ice marble'lar da çok zor düşüyor :D

TurkErkegi

Member
65 metinlerinin yeri sabit değil sanırım. Çoğu metinde ch attığımda 5-10metre yakınında oluyor yine aynı metin. Ama 65lik metni sohanda bulması çok zor ve ice marble'lar da çok zor düşüyor :D
Ben çok fazla düşük seviyelerde metin kovalamadım ama 65 metninin alanı geniş değil, diğer düşük metinlerin alanı çok dar aslında. Böyle olması daha çok insanın farm yapabilmesine olanak sağlıyor. Diğer türlü bir kişi ch ata ata bütün haritayı temizliyor.