What's new

Dungeon Naaga

DumaRenifera

New member
Ktoś chętny na bieganie we dwójkę? Mental 59 z tej strony, tylko buff by się przydał.
Na zmianę zbieramy cały drop, a jak weźmiesz swojego buffa to wszystkie potki do peta lecą do ciebie.

Mular

Active member
Powodzenia z tym mentalem XD Wpkom jest ciężko wybić spota, a co dopiero takim klocom.

Kaniu

Member
Chodzenie mentalem na jakiekolwiek dungi (prócz nemere), to troche tak, jak wbijanie sobie igły w fiuta. Ktoś może i lubi ale po co?

DumaRenifera

New member
Chodzenie mentalem na jakiekolwiek dungi (prócz nemere), to troche tak, jak wbijanie sobie igły w fiuta. Ktoś może i lubi ale po co?
Oo, to jeszcze jakaś postać nie upada na marmurku przy pierwszym bossie? Proszę Cię, nie mam czasu na robienie chociażby drugiej postaci, a zacząłem mentalem, żeby sobie spokojnie chodzić na trudny loch małp bez eq. Nie każdy jest tryhardem i wykorzystuje w pełni każdą godzinę gry i oblicza, co się najbardziej opłaca. Ja po prostu gram.

Kaniu

Member
No tak, tylko w tym samym czasie farmiąc wpkiem zarobisz 2x tyle co mentalem, a mówisz o braku czasu xD

Steven

Senior Game Master
Staff member
Może to i prawda, ale proszę uszanować wybór profesji i trzymać się tematu.

DumaRenifera

New member
No tak, tylko w tym samym czasie farmiąc wpkiem zarobisz 2x tyle co mentalem, a mówisz o braku czasu xD
Wiedziałem, że nie zrozumiesz baranie xd, tacy jak Ty gubią wątek po jednym zdaniu. Idąc Twoim tokiem myślenia - powodzenia w PvP 🤭

Kaniu

Member
XDDD
Tacy jak ja? Widzę mamy tutaj wybitną jednostkę. Syn jakiegoś myśliciela XXI wieku? Szacunku troche kartoflu, bo nie obraziłem Cię w ani jednym zdaniu.
A o moje pvp się nie martw, to nie ja farmie mentalem 🙃

DumaRenifera

New member
XDDD
Tacy jak ja? Widzę mamy tutaj wybitną jednostkę. Syn jakiegoś myśliciela XXI wieku? Szacunku troche kartoflu, bo nie obraziłem Cię w ani jednym zdaniu.
A o moje pvp się nie martw, to nie ja farmie mentalem 🙃
Po co mi proponujesz WP do podwójnego zarobku? I co będę robił taką postacią, ciągle zarabiał? Nie zanegowałem ani razu możliwości innych klas, ani też nie gloryfikuję mentala. Sura jest fajny, jak możesz dzięki niemu zafundować rozwój drugiej postaci. Wolę czasem siestować przy jakimś pvp i mieć do tego jedną postać, na której rozwoju mogę się skupić ¯\_(ツ)_/¯

Francis

New member
Może podepnę się z pytankiem pod temat... mam bodziaka 42lv i mam w planach biegać na Nage, ale mam kilka pytań:
1)Można wejść na swoje 2 konta?
2)Dam rade z aurą g-p?
3) Ustoje spota, jeśli maxowałem siłe i zr? (mam około 9k hp)
4) Ile czasu robi się 1 dung, i czy jest to lepszy zarobek niż metki 45?

DumaRenifera

New member
Może podepnę się z pytankiem pod temat... mam bodziaka 42lv i mam w planach biegać na Nage, ale mam kilka pytań:
1)Można wejść na swoje 2 konta?
2)Dam rade z aurą g-p?
3) Ustoje spota, jeśli maxowałem siłe i zr? (mam około 9k hp)
4) Ile czasu robi się 1 dung, i czy jest to lepszy zarobek niż metki 45?
1) Tak
2) Jako samotny body - nie
3) Nie
4) Zarobek bardzo dobry, lepszy niż metki 45 zdecydowanie. Pierwszy etap trwa od 5 do 10 minut, drugi maksymalnie 6, a bicie bossów to kwestia 20 sekund.

A, no i wejście jest od 45. Mogę się mylić, ale daleko Ci będzie do ustania spota.