What's new

Beraber Oynayacak Arkadaş Arıyorum!

Status
Not open for further replies.

dawkim

New member
Konunun yeri doğru mu yada böyle bir konu açmak yasak mı bilmiyorum ama yeni başlıyorum servere wom2 oynamıştım daha önceden beraber oynamak isteyen arkadaşları beklerim beraber öğreniriz iyi forumlar

kayaxs

New member
Selam daha yeni başlıyorum ilk defa bu tarz oynayacağım görevler vs. türkçe yapılamıyor sanırım wiki sayfası var mı görevlerin. Birde oyunda yeşil bayrak oldum beraber oynayabilecek arkadaşlar varsa çok memnun olurum

TurkErkegi

Member
Selam daha yeni başlıyorum ilk defa bu tarz oynayacağım görevler vs. türkçe yapılamıyor sanırım wiki sayfası var mı görevlerin. Birde oyunda yeşil bayrak oldum beraber oynayabilecek arkadaşlar varsa çok memnun olurum
wiki.wom3.org
Görevler Türkçe yapılamıyor, oyunun dilini Türkçe yapmak da hiç sağlıklı değil. İngilizce yapıp göz aşınalığı kazanmak daha kafi. Birisi bir efsun ya da itemin adını sorduğunda kal gelir yoksa :)

Sezer

New member
Wikiden translate yapabilirsin görevleri
Yüzde yüz Türkçe değil oyun lakin Türkçeye çevirilecek diye duydum. Yeşil bayrağım ben de yardım edebileceğim bir şey olursa yazabilirsin ismim SuiGeneris

TurkErkegi

Member
Wikiden translate yapabilirsin görevleri
Yüzde yüz Türkçe değil oyun lakin Türkçeye çevirilecek diye duydum. Yeşil bayrağım ben de yardım edebileceğim bir şey olursa yazabilirsin ismim SuiGeneris
Oyunun çeviri işleminde daha ileriye gidileceğini sanmıyorum, zaten yeteri kadar çevirilmiş durumda. Görevlerin çevirilmesi ise büyük bir angarya olur. Eğer yanlış bilmiyorsam diğer dillere de çevirilmediler.

Sezer

New member
Beceri çevirileri için mail attığımda Freesia çevirileceğini söyledi. Yani şuan ben çözdüm pek luzümü yok ama olsa güzel olur :)

Status
Not open for further replies.