What's new

ba da voi nu aveti un pic de respect pt comunitate?

SAVINAVOUCHERU

New member
Ba inteleg aveti probleme DA DE CE TOT il deschideti pt 10 secunde si il inchideti de ce nu exista unu sa zica DURATATA mentananta 10h si se deschide la ora x nu la voi dureaza 30 min si se sfarseste la 4h calendaru de evenimente tot nu e facut MAP1 ca ati modificat de o saptamana unde e scris? dropu din cufere bosi unde e scris ? trebuie sa descopar eu ca voi nu sunteti in stare am dat mesaj lui Pistone cel mai incompetent gm O SA VERIFIC il intreb daca a verificat ma lasa pe seen :| NICE STAFF

Brindusa

New member
Ba inteleg aveti probleme DA DE CE TOT il deschideti pt 10 secunde si il inchideti de ce nu exista unu sa zica DURATATA mentananta 10h si se deschide la ora x nu la voi dureaza 30 min si se sfarseste la 4h calendaru de evenimente tot nu e facut MAP1 ca ati modificat de o saptamana unde e scris? dropu din cufere bosi unde e scris ? trebuie sa descopar eu ca voi nu sunteti in stare am dat mesaj lui Pistone cel mai incompetent gm O SA VERIFIC il intreb daca a verificat ma lasa pe seen :| NICE STAFF
Ce-ai ma ?
Revoltatule, cum altii se pot juca linistit ?
Nu-ti convine ? Esti liber sa parasesti aceasta "comunitate"

xSCANDAL

Moderator
Staff member
@SAVINAVOUCHERU Salut,orice schimbare adusa serverului este postata si adusa la cunostinta jucatorilor.Cat despre faptul ca uneori pica serverul pentru o anumita perioada de timp,nu e ceva programat sa se intample si sa tina 5-10-20 de minute,dupa ce se rezolva,serverul revine din nou la normal.

Toate cele bune.

Akitas

Community Manager
Staff member
Se intampla pentru ca nu avem cum sa stim daca rezolvarea tehnicienilor functioneaza daca nu sunt jucatori online, de aceea trebuie sa il deschidem si in caz de nu merge cum trebuie suntem nevoiti sa incercam alte metode, de aceea inchidem serverul din nou.

justPRINCE

New member
Sunt diferite probleme, diferite atacuri. Cum a fost și pe wom2 acum ceva timp, un atac cibernetic în mijlocul nopții. Tehnicienii au făcut tot ceea ce a fost posibil ca voi să nu vă pierdeți itemele, respectiv timpul și munca și s-a rezolvat cu un rollback de câteva ore.
La fel și aici, nimeni înainte să te atace nu-ți trimite un e-mail și-ți spune ”vezi că la ora X, o să te atac”. Tehnicienii fac tot ceea ce e posibil pentru a remedia problemele. Din punctul meu de vedere, WOM până acum a fost cel mai bazat server pe care am jucat, cu cea mai bună protecție și cu cele mai bune resurse de remediere a problemelor.
Cât despre Pistone, am aceeași părere, dar nu stă nimeni să dezbată moartea căprioarei aici, de aceea există topicul pentru reclamații.

LE: Oamenii ăștia au un salar, deci nu sunt plățiți odată și gata să facă server-ul. Chiar își dau interesul, și rezolvă problemele apărute. În topicul deschis de Developer-ul server-ului spune că durează cam câteva ore până se v-a găsii o soluție la remedierea problemei, pentru că la ora aia sunt sigur că nu era suficientă forță de muncă.

Last edited: